fbpx

Jógohupky

Hupněte s námi do podzimního jógování!

Kdo by neměl rád jednohubky?
V jednom soustu ty nejlepší kousky. 😋
V našem e-booku najdete ty nejlepší podzimní cviky a triky z lekcí Jógových hrátek.
Chcete ochutnat? Naučíme se pozice zvířat a poznáme, čím nám mohou pomoct a inspirovat.  Společně s rodiči či kamarádem vyzkoušíme lehkou akrojógu, neboli jógovou akrobacii. Každá Jógohupka bude obsahovat nápady, jak podpořit zdravá chodidla. Naučíme se společně s dětmi také zvolnit, abychom si nejen odpočinuli od stresu a napětí, ale také si užili kouzelný podzim společně a v pohodě.
Tento e-book je vhodný jak pro rodiče/prarodiče a děti od cca 3 let dál. Využijí ho také lektoři zájmových kroužků, učitele MŠ, ZŠ či průvodci dětských skupin.
A protože s Aničkou nejen rády jógujeme, ale také jíme, tak jsme do každé Jógohupky připravily recept na jednoduchou chuťovku.
😉👌 Užijte si s náma Jógohupky!
Katka a Anička 🧘‍♀️❤️

Proč dětská jóga?


Zdravý pohyb, který nebolí, rozvíjí obratnost, pružnost a stabilitu. Naučíme se ovládat své tělo a pracovat s emocemi. Dětská jóga také skvěle doplňuje výkonnostní a jednostranně zaměřené sporty. Je komplexní a laskavá.

Jsi jógový nováček?


Vůbec nevadí. Každý máme vlastní tempo. Vše si v klidu ukážeme a vyzkoušíme. Pro zkušenější jogíny máme nachystané prvky akrojógy. ;) Nesoutěžíme mezi sebou a jsme rádi, že jsme spolu.

Relaxace a sdílení


Tvoříme si s dětmi zdravé pohybové návyky, učíme se společně, jak se zbavit napětí. Také si prohlubujeme důvěru v sebe a okolí.

Obsah podzimních Jógohupek:

1.  Zvířátka na podzim (pozice ježka, veverky, medvěda) 

2.  Vyvěsíme vlajku! (akrobatická jóga) 

3.  Zdravé nožky 

4.  Kaštánková relaxace (aktivní i pasivní)

5.  Strašidelná mini pizza

Ukázka z Jógohupky:

Něco o mně..


Ahoj, jmenuji se Katka a jsem zakladatelka Jógových hrátek.


Propojuji dětskou jógu s tou dospěláckou.
Snažím se zapojit zdravé cvičení do každodenního života a moje hlavní motto je: "Jóga s úsměvem". :)
S dětmi nejen cvičím, ale pořádám také různé pohybové akce. A to vše 8 let a stále moc baví! 💚

Jak se vám u nás líbí?

“Katčiny lekce jsou krásně zpracované, je v nich příběh, hravost, nespoutanost, improvizace a radost z pohybu. Moje dcerky si je užívají od začátku až do konce (svoji mladší dcerku jsem už dlouho neviděla radovat se tolik z lekce jako tady) a já s nimi!”
Lucie F.

“Jógové hrátky nás s dcerou nadchly od první lekce. Katka má vždy připravené téma lekce, které jde s roční dobou - dušičky, advent, Mikuláš, tři králové, vítání jara, Velikonoce… ale i hledání pokladu, vesmír apod. - perfektní, zábavné, hravé. Jen doporučuji!”
Alexandra T.

“The yoga lesson and proposal exercises were very original and creative: kids were entertained while they were also developing new and complex physical capacities with their bodies. It is worthy to say that all Katka's lessons are usually like that: original, creative and very educative."
Augusta A.