fbpx

Jógový adventní kalendář

Už je to tady. První sněhové vločky, světýlka na balkónech a přípravy na Mikuláše. ❄️✨

Pro svou dceru Aničku každý rok připravuji adventní kalendář. Schovávám ji po bytě drobné dárečky, ale i menší úkoly jako indicie. A nápad byl hned. Tento rok si adventní čas projógujeme. Připravily jsme vám jednoduché návody s obrázky a videi, abyste se k nám mohli přidat. Každý den jednu kartičku se cvikem až do Vánoc. 🤩

💝Jógový adventní kalendář 💝

🎄24 cviků ze světa dětské jógy ve formě pdf s odkazem na YT videa. Vytisknete a na telefonu shlédnete krátké video návody.

🎄Párové cviky, abyste se zapojili i vy rodiče, neboť společné jógování je prostě nejlepší a garantuji vám, že se hodně nasmějete!

🎄Relaxační techniky - s Aničkou je milujeme, neboť na SPOLEČNÝ odpočinek nám moc času v běžném turbo režimu nezbývá.

🎄Vybrala jsem do tohoto kalendáře jógové "topky". Tedy nejoblíbenější předvánoční cviky z lekcí jógy. Perfektně fungují jak na dobrou náladu tak na naše tělo. 🫶

🎄Jednotlivé cviky z kalendáře jsou očíslované, tudíž je fajn jet podle čísel/datumu z kalendáře, ale vůbec nevadí, když něco nestihnete a dáte si v jeden den sérii více cviků. Naopak je SUPER, když si zacvičíte déle než pár minut denně. 🙂

🎄I když jsme na tom s Aničkou makaly a dcera trpělivě opakovala cvik, když jsem nebyla úplně spokojená s fotkou. Tak pro mě nejlepší odměna bylo, když mi na konci říká: "Mami, že mi ty úkoly pak schováš, abych je mohla každý den do Vánoc plnit?" 😍🙏

🎄Vhodné pro děti od 3 let.

Tady najdete objednávkový formulář:
https://form.simpleshop.cz/GV6A/

Pozor! V případě zájmu si v objednávkovém formuláři můžete stáhnout ukázku 2 adventních cviků zdarma. 😽

Ať se vám Jógový adventní kalendář líbí! 💝

Proč dětská jóga?


Zdravý pohyb, který nebolí, rozvíjí obratnost, pružnost a stabilitu. Naučíme se ovládat své tělo a pracovat s emocemi. Dětská jóga také skvěle doplňuje výkonnostní a jednostranně zaměřené sporty. Je komplexní a laskavá.

Jsi jógový nováček?


Vůbec nevadí. Každý máme vlastní tempo. Vše si v klidu ukážeme a vyzkoušíme. Pro zkušenější jogíny máme nachystané prvky akrojógy. ;) Nesoutěžíme mezi sebou a jsme rádi, že jsme spolu.

Relaxace a sdílení


Tvoříme si s dětmi zdravé pohybové návyky, učíme se společně, jak se zbavit napětí. Také si prohlubujeme důvěru v sebe a okolí.

Ukázka z Jógového adventního kalendáře

Něco o mně..

Ahoj, jmenuji se Katka a jsem zakladatelka Jógových hrátek.


Propojuji dětskou jógu s tou dospěláckou.
Snažím se zapojit zdravé cvičení do každodenního života a moje hlavní motto je: "Jóga s úsměvem". :)
S dětmi nejen cvičím, ale pořádám také různé pohybové akce. A to vše 8 let a stále moc baví! 💚

Jak se vám u nás líbí?

“Katčiny lekce jsou krásně zpracované, je v nich příběh, hravost, nespoutanost, improvizace a radost z pohybu. Moje dcerky si je užívají od začátku až do konce (svoji mladší dcerku jsem už dlouho neviděla radovat se tolik z lekce jako tady) a já s nimi!”
Lucie F.

“Jógové hrátky nás s dcerou nadchly od první lekce. Katka má vždy připravené téma lekce, které jde s roční dobou - dušičky, advent, Mikuláš, tři králové, vítání jara, Velikonoce… ale i hledání pokladu, vesmír apod. - perfektní, zábavné, hravé. Jen doporučuji!”
Alexandra T.

“The yoga lesson and proposal exercises were very original and creative: kids were entertained while they were also developing new and complex physical capacities with their bodies. It is worthy to say that all Katka's lessons are usually like that: original, creative and very educative."
Augusta A.