fbpx

Bosohrátky

Cviky na zdravé nožky nemusí být nuda. Zapojte hry a jednoduché cvičení do vašeho letního programu. 🌸🍦🍉🏖️Zdravé nožky nejlépe podpoří běhání naboso v přírodě. Bohužel nejen pro nás z velkého města, ale i pro děti, které se bojí včel, jsou úzkostlivé sundat boty nebo prostě toho běhání v přírodě není tolik kolik by mělo, přináším Bosohrátky - zábavné cviky pro zdravé nožky. Hry a cviky zapojíte do vašich letních výletů, dovolených či pobytů na chalupách.

Konečně máme čas si společné cvičení s dětmi užít, tak pojďme do toho!

V čem nám zdravá nožka pomůže?

🚨 Stimulací nožní klenby můžeme preventivně předcházet plochonoží. 

🚨 Zdravá chodidla vedou ke správnému postavení páteře.

🚨 Budujeme si ty správné základy, na kterých pak roste zdravé tělo a v budoucnu nebudeme muset řešit bolesti v zádech, za krkem nebo migrény.

🚨 Víte, že když dítě bolí nohy při procházce, nemusí to být únavou, ale právě problémy s chodidly či nesprávným obutím?

💯 Nyní můžeme s dětmi společně cvičit, předcházet plochonoží a vbočeným kotníkům nebo tyto problémy eliminovat. A bude to zábava! 🤩


Plochonoží - strašák všech rodičů. Do 3 let věku dítěte se ještě klenba vyvíjí a není třeba panikařit. 
Později se doporučuje klenbu hlídat např. plantogram testem. V domácích podmínkách si tento ortopedický test můžeme vytvořit sami.
Stačí vodovky a projít se po papíře. 👣
V létě krásně poslouží voda, do které ponoříte chodidla a pak se projdete po hladkém chodníku. 💦

A jak to dopadlo u nás?

Chodidla dcery mají hezkou klenbu, ale ve stimulaci/cvičení nepřestáváme, neboť geneticky má dispozice ke vbočeným kotníkům a spadlé příčné klenbě. 😢Co vás v e-booku čeká?


✅ Přes 30 cviků na stimulaci nožní klenby a prevenci dalších odchylek ve formě pdf, s názornými fotkami provedení a videonávody.

✅ Párové cviky, abyste se zapojili i vy rodiče, neboť společné cvičení s dětmi je prostě nejlepší. Garantuji vám, že si cvičení užijete a budete se na něj s dětmi těšit.

✅ Každý cvik je podrobně vysvětlen, obsahuje fotku provedení či videonávod na Youtube.

✅ Vybrala jsem nejoblíbenější cviky z našich lekcí jógy, ale také ze soukromého cvičení s mou dcerou. 

✅ Jednotlivé cviky můžete střídat podle nálady a hlavně podle toho, kde zrovna jste. Pokud nejste na trávníku, nevadí, v e-booku najdete také cviky a hry pro indoor použití.

✅ Vhodné pro děti od 3 let.

Ať se vám Bosohrátky líbí! 🫶

Ukázka z e-booku Bosohrátky:


Něco o mně:

Ahoj, jmenuji se Katka a jsem zakladatelka Jógových hrátek. S dcerou Aničkou tvoříme tandem Jógových hrátek, kde se snažíme propojovat dětskou jógu s tou dospěláckou.
Zdravé cvičení a hry zapojujeme do každodenního života a naše hlavní motto je: "Jóga s úsměvem". 🙂
S dětmi nejen cvičím, ale pořádám také různé pohybové akce. A to vše víc jak 8 let a stále mě to moc baví! 💚

Cviky na zdravá chodidla dávám do všech dětských lekcí, které lektoruji. A výsledky se po nějaké době dostaví. Děti začnou lépe vnímat svá chodidla a co bylo dříve neproveditelné, najednou jde. Je ale důležité zachovat pravidelnost a hravost.

Mrkněte, jakou máme s dcerou procházkovou rutinu. Má bohužel mírně vbočené kotníky (geneticky rozvolněné vazy), tak cvičíme na našich výletech.


Jak se vám podle e-booku cvičí?

“Moje dcera má valgózní kotníky a cvičení od doktora ji nebaví. Je super, že i na tento problém se zaměřuješ a máš v manuálu super cvik, který využijeme na procházkách."
Tereza M.

"Viděla jsem Vaši výzvu na Facebooku a syna bavil nožkový fotbálek. Těším se, jak si zacvičíme další hry na chodidla."

Petra L.

Cena e-booku Bosohrátky:

190 Kč 

Do 4. 7. 2024

250  Kč

Od 5. 7. 2024 dál

Najdete mě na sítích: